free web hit counter
اخبار هنرمندان اخبار سینما

«جیمی کیمل» دوباره مجری اسکار شد

«جیمی کیمل» دوباره مجری اسکار شد

ستاره ها نیوز – «جیمی کیمل» دوباره مجری اسکار شد

برای نخستین بار از سال ۱۹۹۸ تاکنون، اجرای دو مراسم اسکار متوالی را یک فرد برعهده می‌گیرد. «جیمی کیمل» شب گذشته اعلام کرد که برای دومین بار مجری مراسم سال آینده‌ی اسکار خواهد بود.

جیمی کیمل با اشاره به هرج‌ و مرج ها و اتفاقاتی که هنگام اهدای جایزه‌ی بهترین فیلم در مراسم پیشین اسکار به وجود آمد، در بیانیه‌ای اظهار داشته که «اگر فکر می‌کنید اسکار سال گذشته را خراب کرده‌ایم، پس صبر کنید تا ببینید برای نودمین سالگرد اسکار چه نقشه‌هایی کشیده‌ایم!»

آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک همچنین اعلام کرده است که «مایکل د لوکا» و «جنیفر تاد» تهیه کنندگان مراسم قبلی هم بازخواهند گشت. آن مراسم که ۲۶ فوریه از شبکه‌ی ABC پخش شد، کم بیننده‌ترین مراسم اسکار در ۸ سال گذشته به شمار می‌رود. ۳۲.۹ میلیون بیننده مراسم را از طریق تلویزیون به تماشا نشستند، اما این آمار نسبت به سال پیش از آن ۴ درصد کاهش را نشان می‌داد.

این حرکت زود هنگام درحالی صورت می‌گیرد که آکادمی معمولاً در فصل پاییز به معرفی تهیه کنندگان و بعد از آن مجری مراسم اقدام می‌کرد. مراسم اسکار بعدی ۴ مارس ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد.

اجرای مراسم اسکار از سال‌های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ که «بیلی کریستال» دو مراسم پشت سر هم را میزبانی کرده بود، هر ساله به مجری متفاوتی محول می‌شد.

منبع: ۳۰nama.

نظری دهید