free web hit counter
اخبار سینما

ساخت دنباله فیلم زن شگفت انگیز

ساخت دنباله فیلم زن شگفت انگیز

ستاره ها نیوز – ساخت دنباله فیلم زن شگفت انگیز

زک اسنایدر از برنامه کمپانی برادران وارنر برای ساخت دنباله فیلم زن شگفت انگیز (Wonder Woman) خبر داد.

کمتر از یک ماه دیگر فیلم زن شگفت انگیز به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. این فیلم پس از بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت و جوخه انتحار ، سومین فیلم دی سی خواهد بود. طبق پیش بینی تحلیلگران، فیلم Wonder Woman در سه روز نخست اکران خود در آمریکا بین ۶۵ تا ۱۰۰ میلیون دلار خواهد فروخت. همچنین واکنش‌های اولیه این فیلم مثبت بوده است، اما قرار نیست نقدهای این فیلم تا پیش از اکران جهانی آن منتشر شود. زک اسنایدر در مصاحبه اخیر خود تایید کرده است که کمپانی برادران وارنر برای ساخت دنباله فیلم Wonder Womann برنامه دارد.

اسنایدر گفته است که برادران وارنر در حال برنامه ریزی برای ساخت فیلم زن شگفت‌ انگیز ۲ (Wonder Woman 2) است. همچنین در طی این مصاحبه، دبورا اسنایدر ، همسر زک اسنایدر تایید کرد که (Batgirl) بت گرل ، فیلم بعدی دنیای دی سی با محوریت ابرقهرمان زن خواهد بود. با این حال ، این دو نفر اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشتند، اما به نظر می‌رسد مراحل پیش تولید فیلم Batgirl به سرعت در حال پیشرفت است و فیلم Wonder Woman 2 هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد.

پیش از این، جف جانز ، رئیس دی‌سی اینترمیتنت در WonderCon امسال گفته بود که در حال حاضر نمی‌تواند تایید کند که فیلم Wonder Woman 2 بخشی از پروژه‌ها و فیلم‌های آینده دنیای دی‌سی است که مراحل پیش تولید یا فیلمبرداری آن در حال سپری شدن است. همچنین با توجه به صحبت دبورا اسنایدر مبنی بر اینکه فیلم Batgirl، فیلم بعدی این کمپانی با محوریت ابرقهرمان زن است، به نظر می‌رسد که فیلم افسونگران شهر گاتهام (Gotham City Sirens) پس از این فیلم اکران خواهد شد. تمرکز این فیلم روی شخصیت هارلی کوئین با بازی مارگو رابی است و قرار است شخصیت‌های زن دیگری از دنیای دی‌سی مثل زن گربه‌ای و پویزن آیوی نیز در این فیلم حضور داشته باشند.

گل گدوت ، کریس پاین ، رابین رایت ، دیوید تیولیس ، دنی هوستون ، ایون برمنر ، النا آنایا ، لیزا لاون کانگلسلی ، سعید تغماوی و لوسی دیویس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم  Wonder Woman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده پتی جنکینز بوده و کار نوشتن فیلمنامه فیلم Wonder Woman بر عهده جف جانز و آلن هینبرگ بوده است. همچنین زن شگفت‌انگیز در لیگ عدالت نیز حضور خواهد داشت که این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) اکران شود.

فیلم Wonder Woman در تاریخ ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) اکران خواهد شد.

منبع: زومجی.

نظری دهید