free web hit counter
اخبار هنرمندان اخبار

واکنش گلاره عباسی به درگذشت نیما طباطبایی

واکنش گلاره عباسی به درگذشت نیما طباطبایی

واکنش گلاره عباسی به درگذشت نیما طباطبایی

ستاره ها نیوز – واکنش گلاره عباسی به درگذشت نیما طباطبایی که در اینستاگرام وی منتشر شد و او به همدردی با خانواده طباطبایی پرداخت.واکنش گلاره عباسی به درگذشت نیما طباطبایی

گلاره عباسی با انتشار این عکس نوشت:

چقدر سخت و غم انگیز ، چه روزهای سرد و تاریکی ، نیما طباطبایی جوان خوب سینما پر کشید و رفت . تسلیت می گم به خانواده ی نازنینش ، مادر مهربونش درنا و دنیای عزیز و خانواده ی محترم تیموریان.

نیما طباطبایی کارگردان معروف که با فیلم من ناصر حجازی هستم توانسته بود شهرت زیادی بدست آورد درگذشت و گلاره عباسی از اولین هنرمندانی بود که به این واقعه واکنش نشان داد. این مستندساز سینمای کشورمان که از مردادماه به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بهمن بستری شده بود، به بیمارستان ایرانمهر منتقل و تحت عمل جراحی قرار گرفت و پس از سه ماه از گذشت بیماری‌اش در بیمارستان ایرانمهر تهران درگذشت.

نیما طباطبایی کارگردان جوان سینمای ایران درگذشت کسی که از او یک فیلم بلند ویدیویی به‌نام «یادگاری» و دو مستند بلند ورزشی به نام‌های «من ناصر حجازی هستم…» و «ریو-تهران» به یادگار ماند. نيما طباطبايی، فارغ‌التحصیل كارشناسی رشته مهندسی زراعت از دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر بود. او تحصيلات خود را در مدرسه سينمايی كلمبيا (لس انجلس) ایالت متحده آمریکا تا سال دوم نیمه تمام گذاشت.
در سال‌های بعدی به طی کردن دوره بازيگری در آموزشگاه حمید سمندريان مشغول شد. او کارگردانی مستند «ريو – تهران» در سال ١٣٨۹ و تله فيلم «يادگاری» را در کارنامه دارد. نیما طباطبایی در سال ۱۳۹۲ مستند «من ناصر حجازی هستم» را کارگردانی کرد. این مستند در گروه هنروتجربه اکران شد و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت. این مستندساز سینمای کشورمان که از مردادماه به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بهمن بستری شده بود، به بیمارستان ایرانمهر منتقل و تحت عمل جراحی قرار گرفت و پس از سه ماه از گذشت بیماری‌اش در بیمارستان ایرانمهر تهران درگذشت.

مرحوم نیما طباطبایی خواهرزاده رویا تیموریان بازیگر سینما و تلویزیون بود.

نظری دهید