free web hit counter
اخبار تلویزیون

لاله صبوری درمجموعه چرخ و فلک ماه رمضان ۹۵

دوران فیلم برداری فیلم چرخ وفلک , اسامی باازیگران چرخ فلک , بخش فیلم چرخ وفلک , ایفای نقش در چرخ وفلک

لاله صبوری درمجموعه چرخ و فلک ماه رمضان ۹۵

 

دوران فیلم برداری فیلم چرخ وفلک , اسامی باازیگران چرخ فلک , بخش فیلم چرخ وفلک , ایفای نقش در چرخ وفلک

 

شبکه سوم سیما برای ماه مبارک رمضان ۹۵ مجموعه چرخ فلک را در دست تهیه و تولید دارد که پیش از این با نام «ز کردارها تا چه آید به چنگ» که مصراعی از شاهنامه فردوسی است کلید خورده بود. این سریال ۳۰ قسمتی ۱۵ داستان را بصورت اپیزود روایت می کند که هر داستان در ۲ قسمت به سرانجام می رسد.

داستان سریال چرخ فلک
داستان سریال پیرامون تاثیر اعمال انسان بر روی زندگی روزمره او است و اینکه تقاص در همین دنیاست و هر عملی که ما انجام می دهیم نتیجه اش به خودمان باز می گردد. این سریال داستان‌هایی را از طبقات مختلف اجتماعی و اقتصادی و شکل ارتباط میان مردم روایت می‌کند و مثل اغلب کارهایی که توسط طالب زاده نگارش می شود پرلوکیشن است و همه تصاویر در استان تهران ضبط خواهد شد.

اسامی بازیگران سریال چرخ فلک
در این سریال به دلیل اینکه اپیزودیک تهیه و تولید می شود تعداد بازیگرانی که ایفای نقش میکنند و در هر قسمت بصورت بازیگر مهمان وارد می شوند بسیار بالاست و جزو تولیدات سنگین تلویزیونی است که ۱۰۰ بازیگر در آن ایفای نقش می کنند . ولی از بازیگران ثابت آن می توان به میلاد کی‌مرام ، بهناز جعفری ، اندیشه فولادوند ، لیلا اوتادی ، احسان امانی ، فرزانه نشاط خواه و علیرضا جعفری عباس غزالی در نقش سهراب ،مریم بوبانی، مینا جعغر زاده و فتانه ملک محمدی اشاره کرد.
عوامل پشت صحنه سریال چرخ فلک
عزیزالله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور (گروه کارگردانی) ، علیرضا طالب زاده (نویسنده) ، مجید مولایی (تهیه کننده ) ، کامبیز دارابی( مجری طرح ) ، محسن صرافی ( مدیر تولید) ، سهیلا کاشفی ( منشی صحنه )

 

دوران فیلم برداری فیلم چرخ وفلک , اسامی باازیگران چرخ فلک , بخش فیلم چرخ وفلک , ایفای نقش در چرخ وفلک

 

لاله صبوری که بازیگری با «جنگ۷۷» آغاز کرد و به یکباره شناخته شد پیش از این در مجموعه هایی چون «معراجی ها»، «من نه منم» ، «کمربندها را ببندیم» ، «خانه ای روی تپه» و … حضور داشت.

محل تولد: ایران
شهرت علمی و فرهنگی: بازیگر
مدرک تحصیلی: فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر.
در اولین بازی تلویزیونی‌اش چنان محبوب شد که غیبت چند روزه‌اش در اواسط پخش جنگ ۷۷ ، برنامه را با افت محسوسی روبه‌رو ساخت . اما هیچ‌گاه نتوانست یک درصد از محبوبیتی را که در کنار مهران مدیری به‌دست آورده بود بار دیگر به‌دست بیاورد.

فیلم برداری «چرخِ فلک» که برای شبکه ۳ سیما تولید می شود از اواخر بهمن ماه آغاز شده و به علت تولید سنگین، تولید آن تا ماه مبارک رمضان ادامه دارد .

منبع : ستاره ها نیوز

نظری دهید