free web hit counter
اخبار هنرمندان

نظر جنجالی آنجلینا جولی درباره داعش و مسلمانان

نظر آنجلینا جولی درباره داعش

اناپیک – صفحه آنجلینا جولی در فیسبوک متنی را در ارتباط با داعش و مسلمانان منتشر کرده است که سروصدای زیادی راه انداخته است.

صفحه منتسب به آنجلینا جولی داستانی در رابطه با گروه تروریستی داعش روی فیس‌بوک منتشر کرد که نشانه عقیده و دیدگاهش در مورد داعش است و سر و صدای زیادی در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی به پا کرد.

داستان منتشر شده توسط آنجلینا جولی:

دیروز یک داعشی اتومبیل زوجی مسیحی را متوقف کرد.

سرباز: شما مسلمان هستید؟
مرد مسیحی: آری

سرباز: اگر واقعا اینطور است آیه‌ای از قران بخوان.

مرد مسیحی آیه‌ای از انجیل می‌خواند و داعشی به آنها اجازه عبور می‌دهد. بعد از آنکه خطر رفع شد زن که نفس در سینه حبس کرده بود آرام می‌شود و از همسرش می‌پرسد چطور چنین ریسکی کرد؟! او مطمئن بود که اگر سرباز داعشی می‌فهمید دروغ گفته‌اند آنها را می کشت!

مرد جواب داد مطمئن بودم این اتفاق نخواهد افتاد چون این مرد اگر قرآن خوانده بود هرگز دست به قتل و عام مردم بیگناه نمی‌زد!

مرد بوسه‌ای بر پیشانی همسرش زد و گفت مطمئن باش داعشی‌ها هیچ ارتباطی با مسلمانان ندارند.

عکس و متن منتشر شده توسط آنجلینا جولی

یک نظر

  • Big likeداره….. ما باید یاد بگیریم این فرهنگ درست را…. نه اینکه یک خارجی به ایران میاد سریع حمله کنیم به صفحه اش و تهدید به کشتنش کنیم و رسانه های دنیا هم اونو با ابو تاب نمایش بدن و بگن به ایران نرید وحشین یا ادم کشن…. برای ما نباید مهم باشه طرف تو کشورش چی کارست برای ما باید ۳چیز مهم باشه۱-خطر امنیتی برای کشور نداره۲-حجاب و اداب کشورمون رو رعایتکنه۳-پولی که تو جیبشه و باید خالی کنه تو کشورمون…. دوستان اطلاعاتی رسیدگی کنید

نظری دهید