free web hit counter
اخبار هنرمندان

دختر جوان از محمدرضا گلزار خواستگاری کرد(ویدیو)

خواستگاری از محمدرضا گلزار

اناپیک – یک دختر که از طرفداران محمدرضا گلزار می باشد, از وی خواستگاری کرده است!

محمدرضا گلزار برای اکران فیلم جدیدش با نام خشکسالی و دروغ به پردیس چارسو آمد و مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفت.

در این کلیپ یکی از طرفداران گلزار از او خواستگاری می کند.

 

محمدرضا گلزار (زاده ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما، نوازنده، خواننده و مانکن تبلیغاتی ایرانی است.
وی در خانواده‌ای آذری در تهران به دنیا آمده است.او والیبال را در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازی می‌کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است.

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

گلزار همچنین در زمینه موسیقی بند دارکوب را با رامین نصریانی و دیگران راه‌اندازی کرد. سپس بند ریزار (rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است.

بازی گلزار در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به اسباب گوناگونی مقدور نشد.

 

9 نظر

  • کاش خویشتن داری میکردید و رسانه ایی نمیکردید اگر این دختر خواهر شما بود پخش می کردی …کار شما زشت بود هزاران دختر در سراسر جهان مثلا عاشق گلزار هستند و رویای با او بودن را دارند…لطفا بردارید این دختر و پدرش سرشکسته میشوند …حتی اگر متوجه باشین دختر دارد اشاره میکند که پخش نشود …هرجند این گزارشگر خودش روند یک مصاحبه با فردمعمولی را هدایت کرده و به این گزارشگر حرفه ایی نمی گویند این دختر ناموس خانواده هست لطفا حذف کنید بعنوان یک روزنامه نگار تقاضا میکنم

  • خوب خواستگاری کرده که چی ؟ چه مشکلی از مردم این جامعه حل شده ؟ خبرنگاران عزیز بجای اینکه دنبال چنین مسائل بی ارزش باشند بهتره بروند از مشکلات موجود در جامعه خبر تهیه کنند و به گوش مسئولین برسانند تا لااقل اونها هم در حل مسائل و مشکلات مردم سهیم باشند.

  • این دخترخانم داره دنیا رو خیلی قشنگ می بینه. انگار نمی دونه تو دنیا چه خبرا.. چی بگم،غصه م گرفت ازشنیدن صحبتاش.. یعنی گلزار اونقدر مردهست که بیادبره باهاش ازدواج کنه؟؟؟

  • بعدش هم ،دوستان چراقضیه را حیثیتی می کنین؟اون دخترخانم که گفت برا ازدواج میخواد. سنت مقدس ازدواج..

نظری دهید