free web hit counter
اخبار تلویزیون

سری جدید شکرستان در مرکز صبا تولید می شود

سری جدید شکرستان تولید می شود

ژاله علو، بازیگر و صداپیشه پیشکسوت، به جای مرحوم مرتضی احمدی مجموعه جدید شکرستان را روایت می کند.


اناپیک – به گزارش روابط عمومی مرکز صبا، مجموعه جدید شکرستان در ۱۰۰ قسمت ۲ دقیقه ای در مرکز صبا تولید می شود.
سری جدید شکرستان به کارگردانی محمدرضا فخرایی زاده و تهیه کنندگی جواد فرحانی با موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید ملی به زودی از شبکه های تلویزیون به روی آنتن می رود.
این مجموعه که با تکنیک کات اوت ساخته می شود، قصد دارد مردم را با کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی آشنا کند و سپس به آنها آموزش دهد که برای ایجاد تحول در چرخه اقتصادی کشور از کالاهای ایرانی استفاده کنند.
حمید برزگر نگارش فیلمنامه شکرستان جدید را بر عهده دارد. شخصیت های اصلی نظیر اسکندر، ننه قمر، بهلول، پادشاه و وزیر، پهلوان، قاضی و … همچنان در این مجموعه حضور دارند.
شوکت حجت ضمن اینکه سرپرست گویندگان این مجموعه است همچنان گویندگی نقش اسکندر نوزاد شش ماهه این اثر را به عهده دارد.
مهدی آرین نژاد، فرانک رفیعی، نرگس فولادوند و علی همت مومیوند از دیگر گویندگان این مجموعه هستند. سری جدید شکرستان در مرکز پویانمایی صبا تولید می شود.
مرکز پویانمایی صبا از زیرمجموعه های سازمان صدا و سیماست که در سال ۱۳۷۴با نام شرکت فرهنگی هنری صبا تاسیس و به مرکز صبا تغییر نام یافت.
این مرکز متولی سیاست گذاری، برنامه ریزی، تولید و تامین پویانمایی برای شبکه های سیما است. مرکز صبا توجه به داستان های بومی ایرانی و دینی از جمله اولویت های این مرکز در تولیداتش بوده است، مجموعه انیمیشنی شکرستان از تولیدات این مرکز است.

نظری دهید